• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla NLP

Muğla NLP
NLP Eğitimleri

Nöro: Yaşamdaki deneyimlerimizin beş duyumuz aracılığı ile algılanması ve işlenmesi.

Linguistik: Sözlü ve sözsüz iletişim ve davranışlarımız aracılığı ile düşüncelerimizi yansıtma tarzımız.

Programlama: Zihnimizin iç programlarını kullanarak düşüncelerimizi ve iletişimimizi belirlediğimiz ve arzuladığımız hedeflere ulaşacak şekilde düzenlemek.

Muğla NLP, bireyi mevcut durumundan istediği duruma ulaştırmayı amaçlayan; ayrıca kişinin kendi mükemmelliğine ulaşmasını sağlayan, değişimin ve gelişimin sanatıdır.

İnsanı mükemmel bir bilgisayara benzetirsek bu bilgisayarı nasıl kullanacağımızı öğreten bir teknoloji Muğla NLP (Neuro Linguistic Programming), Hepimizin sahip olduğu potansiyelin nasıl daha etkin kullanılacağını sağlayan modeller ve stratejilerden oluşur.

Her davranışın bir yapısı vardır Bu yapıyı öğrenebilir, değiştirebilir ve modelleyebiliriz. Algılarımızla da hangi davranışın yararlı ve etkili olduğunu anlayabiliriz. Muğla NLP kendimizin ve başkalarının dünyayı nasıl algıladığını açıklar. Şu an dünyadaki en gelişmiş yöntemdir.

Muğla NLP; birçok insanın hakkında herhangi bir bilgi sahibi olmadığı, çoğu kişinin de duyduğu ve hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğini bir konudur. “Neuro Linguistic Programming” ifadesinin kısaltılmış hali olan NLP, Türkçe olarak en yalın anlatımla “Sinir Dili Programlaması” olarak adlandırılabilir. Muğla NLP; insanların zannettiği gibi kişinin kariyerinde üst noktalara gelmesi için mucizeyi yöntemler gösteren bir öğreti değil, tamamen kişinin yaşadığı dünyayı algılayış biçiminin geliştirilmesini inceleyen bir alandır.

Muğla NLP teknikleri hakkında olumsuz düşünce yapılarına sahip insanların birçoğu, genel insan psikoloji olan “değişimden korkma” tutumu sergiler. Ancak kuşkusuz kişinin hayatın mutluluğu ve olaylara farklı bakış açıları ile yaklaşabilmesi için herhangi bir tekniğe de ihtiyacı olmayabilir. Herhangi bir teknik uygulamadan mutlu, hayatında hedeflediği noktalara ulaşmış, sevdiği işi yapan, ailesi ile güçlü bağları olan, sevdiği bir arkadaş ortamı olan ve diğer insanlar tarafından saygı duyulan bir hayat yaşayan insanlar da vardır.

Muğla NLP ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla NLP tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla NLP başlıklı 926 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın