• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Mugla Kisisel Gelisim

Mugla Kisisel Gelisim
Mugla Kisisel GelisimÇogu insan, özgüven probleminden dolayi hak ettigi ise basvurmayi bile düsünmez. Potansiyelinin çok altinda bir hayat yasamaya mahkum kalir. Evliliklerde de durum farkli degildir. Mutlu bir evlilik, özgüveni olan çiftlerle mümkündür. Eger özgüven i olmayan bir es varsa, o evlilikte çok büyük sorunlar da tehlike sinyalleri vermeye baslayabilir. Aileler arasinda yasanan sorun bunlara en büyük örnektir. Özgüven eksikliginden dolayi, kendini ifade edememe, kendini savunamama, içine kapanma gibi sorunlar yasanir.

Mugla kisisel gelisim ile ilgili etkinlik ve çalismalar bireyin gelisimi içi sadece birer araçtir. Yani mucize bireyin kendisinde vardir. Eger birey degismeme ve gelismeme yönünde bir direnç gösterirse, hiçbir kisisel gelisim uzmani onun gelisimine ve degisimine katki saglayamaz.

Mugla kisisel gelisim çalismalari bireyi sadece maddi boyutta ele alir. Oysa birey maddi ve manevi yönü olmak üzere iki parçadan olusan bir bütündür. Bir taraf ihmal edildigi zaman bireyin tekâmülü eksik kalir ve gerçek kisisel gelisimi gerçeklesmez.

Mugla kisisel gelisim ile nitelikleri gelisen birey, artik çevresiyle olan etkilesim ve iletisimde daha geliskendir. Artik sosyal yasamda daha etkili, verimli ve mutlu olur. Bu fayda yada yatirim da diyebiliriz, insana degil tüm topluma yapilmistir aslinda. Çünkü insan sosyal bir varlik oldugundan çevresini etkileyebilir veya çevresinden etkilenebilir. Bu etkilesimler çok yönden gelismis toplumlar, popülasyonlar meydana getirecektir.

Mugla Kisisel Gelisim Egitimleri her insanin su anki hal ve durumundan kendisinin en yüksek hal ve durumuna geçis yapmayi bilinçli olarak istedigi anda baslar. Bilinçli degisimi istedigimiz anda bunun adinin ne oldugunun da bir önemi yoktur aslinda. Önemli olan bu dünyada var olan ve oldugunu sandigi kisiden daha farkli bir kisi olabilecegini bilen herkesin, sonunda kendisinin en yüksek halinin oldugu yola adim atmis olmasidir.

Saygin C & C MUGLA

Adres: Orhaniye Mah. Ismet Çatak Cad. Özman Ishani Kat:3 No:8 Vergi Dairesi Karsisi, Hastane Yolu Üzeri mugla

Tel : 0(252) 213 00 98

E-Posta : mailto:bilgi@sayginnlp.com 


Saygin Coaching & Consulting ALSANCAK -GENEL MERKEZ IZMIR 

Kibris Sehitleri CAD No: 30 EBRU APARTMANI Daire: 11 Alsancak - Izmir

Tel: 0232 4225954 Cep:0 535 6673224

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
Mugla Kisisel Gelisim başlıklı 1044 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın