• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Yaşam Koçu

Muğla Yaşam Koçu
Koçluk Eğitimleri

Muğla Yaşam Koçu, hedeflerinize giderken çıktığınız yolda bir nefes için soluklanacağınız gölge gibidir. Şu an arzuladığınız kadar mutlu değil misiniz? Üzülmeyin, sadece ‘gerçek siz’le tanışmanız gerekiyor !

Muğla yaşam koçluğunda  amaç ; danışanın  hedeflerine daha çok odaklanmasını ve tek başına yaptığından  daha hızlı bir şekilde başarmalarını sağlamaktır. Yaşam koçu danışanına  tatmin edici, başarılı ve stressiz bir hayat için yardımcı olur.

Kişiler kendi içindeki yanıtı ve çözümü koçlarıyla beraber çalışarak kendilerine yansıtmasını izlerler. İnsanlar bazen hayatta kendilerini bir yol ayrımında, karar aşamasında veya seçimlerin öncesinde bulurlar. Bu anlarda koçlara başvurabilirler. Koç, danışanın özgüvenini artması İletişim alanındaki karmaşık durumları, kavrayıp ele alabilmesi için tüm yeteneklerini ve koçluk araçlarını sağlam bir şekilde kullanır.

Koç sizin için neler yapar?
 
Öncelikle koç şunu bilir ki; her insan bir bütündür. Tüm çözümler ve cevaplar kendisinde olduğunu fark ettirir. Bu nedenle Performans Danışmanı kişinin içindeki potansiyelin dışarı çıkmasına yardımcı olur bunun için, temelden bütüne doğru, bütünden temele giderek Danışanın en doğru, en uygun çözümü bulup ortaya çıkarmasına yardımcı olur. Yani istenen duruma nasıl gelineceğini sağlar.

Kişiler kendi içindeki yanıtı ve çözümü koçlarıyla beraber çalışarak kendilerine yansıtmasını izlerler. İnsanlar bazen hayatta kendilerini bir yol ayrımında, karar aşamasında veya seçimlerin öncesinde bulurlar. Bu anlarda koçlara başvurabilirler.

Muğla Yaşam Koçu ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Yaşam Koçu tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Yaşam Koçu başlıklı 1412 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın