• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Yaşam Koçluğu

Muğla Yaşam Koçluğu
Koçluk Eğitimleri

Muğla Yaşam Koçluğu kişisel hedeflerine ulaşmalarında bireylere bir yol haritası sunar. Alanlarında başarılı olmuş binlerce insanın, yaşamları boyunca elde ettikleri deneyimleri danışanlara aktarır. Bu deneyimlerin ortak özelliklerini araştırır ve bireylerin kullanabilecekleri stratejiler haline çevirir.

Muğla Yaşam koçluğu; profesyonel bir yol arkadaşlığıdır. Hayatınızda yolunuza çıkan engelleri zorlanmadan aşmanıza ve hayat kalitenizi arttırmanıza yardım eden bir sistemdir.

Hayallerinizi hedeflere dönüştürmenize ve hedeflerinize doğru adım adım ilerlemenize yardımcı olur. Kendinizi keşfetmenize ve hayatınızda fark yaratmanıza yardımcı olur.

Muğla Yaşam koçu amacınızı gerçekleştirmek için uygun koşulları oluşturmanıza yardımcı olur. Uygun koşulları yaratmak için kendinizi geliştirmeniz ve bazı becerileri kazanmanız gerekebilir.

Muğla Yaşam Koçluğu, kişinin karşılaştığı engelleri tanımasını ve bunları aşmasını sağlar. Kendi inanç ve değerler sistemini yeniden yapılandırır. Yaşam kalitesini yükseltir. Kendi yaşamının koçu olmasını destekler.

Muğla Yaşam Koçu Size;

*Yaşam koçunuz sadece size özgü olan yaşam amacınızı keşfetmenize ve bu amaca yönelmenize destek olur.
*Özgüveni arttırır. Özgüven ancak kendimiz ve yeteneklerimiz hakkında pozitif ve gerçekçi bir anlayışa sahip olduğumuzda artar.
*Gerçek potansiyelin ortaya çıkması için güçlü ve zayıf yönler belirlenir.
*Aile, iş, evlilik, kariyer, eğitim, insan ilişkileri ve bireysel yaşam hedeflerinde daha bilinçli seçimler yapılmasına olanak sağlar.
*Ulaşmak istediğimiz hedeflere ulaşabilmek daha çok bizim dışımızda gelişen olayları kendi lehimize çevirebilmemiz için içsel uyumun ve dengenin kurulmasına destek verir.
*Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın kendi kapasitelerini en verimli bir şekilde kullanabilmelerine yönelik eğitim ve gelişim aşamalarının bilinçli yönlendirilmesine katkı sağlar.

Konularında yardımcı olabilir.

Muğla Yaşam Koçluğu için 0 (252) 213 00 98  numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Yaşam Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Yaşam Koçluğu başlıklı 1068 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın