• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Aile Koçluğu Hizmeti

Muğla Aile Koçluğu Hizmeti
Koçluk Eğitimleri

Mutlu ve psikolojik açıdan sağlıklı, bütün bir çocuk yetiştirebilmenin anahtarı ebeveynlerin kendi mutluluğudur. Ebeveynin mutluluğu ve huzuru, kendini enerjik hissetmesi çocuğun da böyle hissedebilmesi için önemli bir etkendir. Aile içinde sözcüklerden bağımsız anlaşma yolları vardır. Çocuğunuzun her şeyi kolaylıkla hissedebileceğini unutmamalısınız. Biz sizlere nasıl daha mutlu ve uyumlu bir aile olabileceğiniz konusunda destek veriyoruz.

Günlük hayatta her tür meslek için belirli bir öğrenme süreci ve yeterlilik belgesi gerekirken anne-babalık, kendi anne-babamızdan rezerve ettiklerimiz ve sonrasında öğrendiklerimizi birdenbire uygulamaya geçirmek gibi zorlu başlangıcı olan bir sorumluluktur. Anne-babaların kendilerini ‘’kusursuz’’ olmak zorunda hissetmeleri ve çocuklarının ihtiyaçlarını, isteklerini kendi ihtiyaç ve isteklerinin çok üstünde tutmaları doğaldır.

Muğla Aile Koçluğu Hizmeti Süreci Nasıl İşler?

Aile koçluğunda yapılacak çalışmalar, ailenin her bireyi için ayrı ayrı düzenlenir.

En başta belirlenen hedeflere ulaşmak, tıkanma noktalarını çözmek amacıyla; çalışmalar grup ve bireysel olarak takip edilir.

Muğla aile koçluğu hizmetinin hedefi, ailelerin tıkandığı sorunları doğru teşhis ederek, çözüme kavuşturmak ve kalıcılığın sağlanması amacıyla kişisel gelişimlerinde destek olmaktır.

Muğla Aile Koçluğu Hizmeti için 0 (252) 213 00 98  numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Aile Koçluğu Hizmeti tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Aile Koçluğu Hizmeti başlıklı 1119 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın