• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Kişisel Gelişim Merkezi

Muğla Kişisel Gelişim Merkezi
Kişisel Gelişim

20.y. yüzyila ait bir kavram olan kisisel bireysel gelisim, 1960'larda Amerika'da Insani Potansiyeller Akimi baglaminda kullanilmaya baslandiginda, toplumsal gelisimi ön planda tutmadigi için elestirilmisti. Günümüzde sikça kullanilan "Sen degisirsen, dünya da degisir."  baglamda anlamli bir mesaj içermekte ve kisisel /bireysel gelisim yolculugunun ruhunu açiklikla ifade etmektedir.

Mugla Kisisel Gelisim Merkezi, yasamsal süreklilik olan degisimden farklidir. Yasamsal süreklilik, kisinin yasadiklari, olaylar, kisilerle iliskileri, edindigi deneyimsel bilgilerle etkili degisim saglar. Bu kisilerin bilinçsiz degisimine neden olur. Kisisel Gelisim bilinçli degisimi gerektirir. Kisiler yeteneklerini, bilgi ve davranislarini, kisisel meziyetlerini bilinçli seçimlerle belirli bir yöne ve yola programladiklarinda meydana gelir. 

Mugla Kisisel Gelisim Merkezi her insanin su anki hal ve durumundan kendisinin en yüksek hal ve durumuna geçis yapmayi bilinçli olarak istedigi anda baslar. Bilinçli degisimi istedigimiz anda bunun adinin ne oldugunun da bir önemi yoktur aslinda. Önemli olan bu dünyada var olan ve oldugunu sandigi kisiden daha farkli bir kisi olabilecegini bilen herkesin, sonunda kendisinin en yüksek halinin oldugu yola adim atmis olmasidir.

Mugla Kisisel Gelisim Merkezi bireysel gelisim yolunda ilk adim kisilerin kendisini iyi tanimasindan geçer. kisi kendini hangi konularda eksik hissediyor yogun olarak problem yasiyorsa öncelikli olarak o noktalari analiz etmeli ve gelistirmeye egilmelidir. Kisisel gelisim - bireysel gelisim egitimleri uzman kadrolar tarafindan verilmeli teori ve uygulama birlikte ele alinmalidir. Ayrica bireylerin ilgi ihtiyaç ve beklentileri ile egitim durumlari da dikkate alinmalidir.

Ücretsiz ön görüsme yapmak için bizden randevu almaniz yeterli olacaktir.

Muğla Kişisel Gelişim Merkeziyle ilgili detayli bilgi için 02522130098 numarali telefonu arayabilir ya da Muğla Kişisel Gelişim Merkezi tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
Muğla Kişisel Gelişim Merkezi başlıklı 2305 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın