• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Kişisel Gelişim

Muğla Kişisel Gelişim
Kişisel Gelişim

Kisisel Gelisim, yasamsal süreklilik olan degisimden farklidir. Yasamsal süreklilik, kisinin yasadiklari, olaylar, kisilerle iliskileri, edindigi deneyimsel bilgilerle etkili degisim saglar. Bu kisilerin bilinçsiz degisimine neden olur. Kisisel Gelisim bilinçli degisimi gerektirir. Kisiler yeteneklerini, bilgi ve davranislarini, kisisel meziyetlerini bilinçli seçimlerle belirli bir yöne ve yola programladiklarinda meydana gelir. 

Son yillarda kurum ve kuruluslar çalisanlarin kisisel gelisim - bireysel gelisim egitimlerine çok önem vermeye baslamislardir. Ögrenen ve kendi gelistiren organizasyonlar is gücünün en degerli kaynak oldugunun bilmekte ve bunu önemli her geçen gün artmaktadir. Kisisel gelisim- bireysel gelisim egitimleri hem verimliligi saglamakta hem de personelin kendisine olan güvenini arttirmaktadir. Bu nedenle kurumlar kisisel gelisim egitimlerine teknik egitimlerden daha çok agirlik vermeye baslamislardir. Bu egitimler çalisanlari sosyo- kültürel yönden de önemli ölçüde gelistirmektedir.

Mugla Kisisel gelisim bireyi çok yönlü gelistirmeyi amaçlar. Insani sosyal hayatinda is hayatinda, özel hayatinda etkili, verimli, güçlü kilarak hayatina yön vermeyi amaçlar. Kisi bunu ancak farkli ögrenmeler gerçeklestirerek yapar. Bu ögrenmeler arasinda iliski kurdugu takdirde yaratici düsünme becerisi kazanabilir. Iste kisisel gelisim ile bu amaçlanarak, kisi bu potansiyel ve iliskileri güçlendirip gelistirerek yapilandirmaktadir. 

Mugla Kisisel gelisim ile nitelikleri gelisen kisi, artik çevresiyle olan etkilesim ve iletisimde daha gelisken hale gelir. Artik sosyal yasaminda daha etkili, verimli ve mutlu bir kisi olur. Buna fayda yada yatirim da diyebiliriz. Çünkü insan sosyal bir varlik oldugundan çevresini etkileyebilir veya çevresinden etkilenebilir.


Ücretsiz ön görüsme yapmak için bizden randevu almaniz yeterli olacaktir.

Kisisel Gelisim egitimleriyle ilgili detayli bilgi için :

Muğla Kişisel Gelişim için 0 (252) 213 00 98  numarali telefonu arayabilir ya da Muğla Kişisel Gelişim tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
Muğla Kişisel Gelişim başlıklı 1171 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın