• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Mugla Kisisel Gelisim

Mugla Kisisel Gelisim
Kişisel Gelişim Seminerleri

Kisisel gelisim adina yazilmis kitaplarin geneline bakildiginda aradaki benzerlikler, açikça görülebilmektedir. Çok sayida kitap vardir ve hepsinde genel tema ayni noktanin etrafinda dönüp dolasmaktadir. Birçogunun da etkisi oldukça kisa süreli ve oyalayici olmaktan öteye geçememektedir. Okuyan kisi kisa sürede birçok basariya imza atacagina inanir ve özgüveni hiç yükselmedigi kadar yükselir. Birkaç gün sonra kisinin motivasyon ve özgüven güzeyi eski haline döner. Bu kitaplarla motivasyonunu sürekli canli tutan ve basaracagina dair asiri inanci gelisen bazi kisiler de her çabaya ragmen basaramadiklarini görünce, ruhunda aci izler birakan hayal kirikliklari yasayabilmekte ve psikolojik sorunlarla yüz yüze gelebilmektedirler. Aslinda bunlarin bir kismi, yapay bir etkiyle kapasitelerinin ve yetilerinin üstünde amaçlar hedeflemektedirler. Dolayisiyla ne yaparlarsa yapsinlar, o hedeflerine asla ulasamazlar.

Içsel degisim teknolojisi olarak baslayan NLP zamanla kisisel gelisimin tüm alanlarini kapsayan bir hale gelerek kisisel gelisimin yeni bir versiyonu olarak görülmeye baslanan bir teknolojidir.

Mugla kisisel gelisim bireyi çok yönlü gelistirmeyi amaçlar. Çünkü insani sosyal hayatta etkili, verimli, güçlü kilmanin yolu bilgi yapilandirmasidir. Insan bunu ancak farkli ögrenmeler gerçeklestirerek yapar. Bu ögrenmeler arasinda iliski kurdugu takdirde yaratici düsünme becerisi kazanabilir. Iste kisisel gelisim ile bu amaçlanarak, birey bu potansiyel ve iliskileri güçlendirip gelistirerek yapilandirmaktadir.

Hedefin belirlenmesi, gelisim sürecini zaten baslatmis olacaktir. Bu asamadan sonrasi düsünceleri eyleme geçirmekle olacaktir. Hedefler küçük ya da büyük olabilir.  Önemli olan sizi, varmak istediginiz noktaya tasiyabilmesidir. Bir asil hedef ve buna bagli alt hedefler de olusturulabilir.  

Ücretsiz ön görüsme yapmak için bizden randevu almaniz yeterli olacaktir.

Kisisel Gelisim egitimleriyle ilgili detayli bilgi için :

Mugla'daki  Kisisel Gelisim için 0 (252) 213 00 98  numarali telefondan ulasabilirsiniz veya Mugla Kisisel Gelisim tiklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
Mugla Kisisel Gelisim başlıklı 905 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın