• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Mugla Kisisel Gelisim

Mugla Kisisel Gelisim
Kişisel Gelişim Eğitimleri

Insanin hayatinda alanlar vardir. Eger bir alan çok fazla agirlik verilirse baska alanlar ihmal edilir. Bir alanda ne kadar asiri gidilmise öteki alanlardaki kayiplar da o kadar büyük ve aci olacaktir. Eger o kisi edindigi şeylerin bütün bu kayiplara degdigini düsünüyorsa sorun yoktur ancak bunu söyleyebilen çok az kisi vardir.

Insanlarin önüne, kurtulusa, huzura erdirmek vaadleriyle onlari oyalayan, üstüne üstlük yabanci bir kültürün dünya görüsünü empoze ederek kendi kökleriyle irtibatini zayiflatan zararli reçeteler koymamak gerekir.

Mugla Kisisel gelisim, insani özellikler arasinda yer alan önemli bir erdemdir ve bu gelisim asla tam olarak gerçeklesmez. Insanoglu, bilgi konusunda da açgözlüdür ve her zaman daha fazlasini ister. Bu yüzden kisisel gelisimde üst sinir söz konusu degildir. Amaç her zaman soyut bir zirve varmis gibi davranip daha yüksege çikma istegi içerisinde olmaktir.


Motivasyon, gelisen bir süreçtir. Küçük ya da büyük kazanimlar, insani yeni kazanimlar için güdüler. Bu sebeple basarida ille de büyük adimlarin atilmasi gerekmez. Küçük isler de, kisiyi hedefe yönelten büyük motivasyonlara sebep olabilir. Bu nedenle insan yapabilecegi her olumlu is veya davranisi küçümsemeden ve sahiplenerek gerçeklestirmelidir. Küçük de olsa gelen basari, bir sonraki basarinin habercisidir.  


Mugla Kisisel gelisim, daha iyisini yapabilecekken daha kötüsünü yapmamak; daha ve fazlasini bilebilecekken daha azina razi olmamak; daha çoguna sahip olabilecekken daha azina razi olmamak; daha iyilerle birlikte olma seçenegi varken vasatlarla iliskide olmamak demektir. Kisacasi kendinden daha fazlasini ve daha iyisini istemek ve kendini tüm bunlari elde etmeye hazir hale getirmektir.

Ücretsiz ön görüsme yapmak için bizden randevu almaniz yeterli olacaktir.

Kisisel Gelisim egitimleriyle ilgili detayli bilgi için :

Mugla'daki  Kisisel Gelisim egitimlerimiz    0 (252) 213 00 98  numarali telefondan ulasabilirsiniz veya Mugla Kisisel Gelisim tiklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
Mugla Kisisel Gelisim başlıklı 1016 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın